TORUNLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Ailesi olarak öncelikle ilk hedefimiz Karşımızdaki müşteriyi kazanmak ve mutlu etmektir.
Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde sağlıklı bir taşınma bizim en çok değer verdiğimiz etkenlerden biridir.
Şehirler Arası evden eve nakliyat fiyatı ve fiyatlandırması öncelikle bulunduğumuz yer ve bırakılacak adrese göre fiyatlandırma çıkarılır.
sonra eşyanın yoğunluğu ve kat durumuna göre bir fiyat listesi oluşturulur ve müşterilerimizin takdirine sunulur.

''Hizmet Bizden Takdir Sizden ''

ToRUNLAR EVDEN EVE NAKLİYAT İle Türkiye'nin Her Yerine Hizmet artık Mümkün.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT 7 Gün 24 Saat ile size hizmet vermeye Devam Ediyoruz.
Türküye'nin 81 İl'ine Gece Gündüz Yaz Kış Demeden Evivnizin Ambalajlanması Kolilenmesi ve Gidilecek Diğer Evde
Kurulum Ve düzenleme Dahil Hizmet Vermeye Devam Etmektediyiz.
Profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Evden Eve Nakliyat Çatısı Altında sizleri Türiyenin her istediğiniz Noktasına Ulaştırıyoruz.
Doğru Tercihinizin Adresi Torunlar Nakliyat.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIKTA
KAMU PERSONELİNE %10 İNDİRİMİMİZ BAŞLAMIŞTIR.
BU FIRSATI KAÇIRMAYINIZ.

Başka bir bölgeye ya da şehre taşınırken, Torunlar nakliyat ın hizmet kalitesine güvenebilirsiniz

Bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için Torunlar Evden Eve Nakliyat'ı seçtiğinizde, bu işlemin daha kolay olduğunu göreceksiniz

BİZ SÖZ VERİRİZ O SÖZÜ TUTARIZ

Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta, müşterilerimize verdiğimiz sözü "Hizmet Garanti Sertifikası" ile tutmamızdan geliyor. Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip, daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir, kullandığımız ekipmanlar ve sistemler, müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü ve sunduğumuz kaliteli ve en iyi servis imkanını yansıtmaktadır.

Tüm müşterilerimize ve yaptığımız tüm taşımalarımızda tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak, bizim için en önemli yatırımdır. Biz, daha önce de söylediğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız servisi en iyi şekilde karşılayacağımıza eminiz

Evden eve taşınma özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Evden eve nakliyat çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar. Bu süreç aşağıdaki gibi işler.

  • Taşınma ekspertizi

  • Demonte ve ambalajlama

  • Montaj ve eşyaların yerleştirilmesi işlemi

Taşıma Ekspertizi, Torunlar Nakliyat kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Taşıma Eksperi, müşterinin beklentilerini öğrenir ve taşımanın hangi noktalar arasında, nasıl yapılacağını planlar, planlanan bu hizmeti en yüksek dikkatle, kaliteli servis hizmeti sağlayarak ve çözümler sunarak sonuçlandırır.

Torunlar Evden Eve Nakliyat bir taşıma metodu planlar. Bu endişelenmenizi engellemek için en etkili panzehirdir. Çünkü taşınmanız hem sizin için hem de bizim için önemlidir. İşin başından itibaren, sizin kaygılarınızı, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi biliyoruz. Taşıma ekspertizi, hizmet süresi boyunca, sizin taşınmanızın daha kolay olmasını sağlayacak aktiviteleri belirlerken, sizin ihtiyacınıza ve beklentilerinizi yerine getirecek öneriler sunar ve bu öneriler gün ve gün planlar.

şehirlerarası nakliyat

şehirlerarası nakliyat

Kaydet