Eşya Depolama

Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılır
Kasım 15, 2018

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hakkında Bilgiler

Eşya depolama sadece depolama demek değil. Eşyaların iyi ve güzel saklanmasıdır. Amacımız eşyanın iyi bir şekilde istiflenmesi ve de korunmasıdır. Peki Bu eşyaları korumak için neler yapmamız gerekiyor?

  1. Bodrum katlarda kiralık depolama aranmamalı.
  2. Yüksek katlarda depolama yapılmalı.
  3. Bu katlarda her gün temizlik yapılmalı ve depo havalandırılmalı.
  4. Güvenlikli olmalı.
  5. Güvenilir olmalı.
  6. Eşyaların sargılı bir şekilde depoya konulması gerekmektedir.
  7. Eşyaların etrafı karton ile çevrilmeli
  8. Odalı sistemde eşyalar hava almadığı için bu sistemi es geçiyoruz.
  9. Eşyanızı koyduğunuzda tekrar bir eşyaya ihtiyacınız olduğu zaman gelip alabilmelisiniz.
  10. Sözleşme yapılmalı. Depo Sözleşmesi.

Eşya Depolamanın Önemi

Evden eve depolama da insanlar eşya depolama firmaları ile anlaşırken genellikle şüphe duyarlar. Bu konuda sonuna kadar haklılar. Fakat ucuz işçilikle karşılaştırılmayacak kadar zor olan bu sektörde ucuz eşya depolama aramak biraz abes kaçacaktır. Abesle iştigal bir konuda maalesef ücretlerin azlığı gibi bir söz konusu yoktur.

Biz hiç bir zaman eşyaların güvensiz bir ortamda kalmasını istemeyiz. Hiç bir müşterimizde güvensiz bir firma ile karşılaşmak istemez. Eşyalarının rutubetsiz ortamda kalmasını ister. Linke tıklayarak  Kartal’da depolama yapmak isterseniz ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama ve Nakliyat

Kartal eşya depolama ve nakliyat şirketleri aynı olması lazım. Farklı olmaması durumda 2 firma ile uğraşmak zor olacaktır. Zor ve güç bir süreç sizi bekler. Hatta başınız ağrır. Biz sadece eşya depolama olarak hizmet vermemekte aynı zamanda eşyalarınızı alıp sarıp sarmalayıp depomuzda saklamaktayız. Hiç bir zaman farklı şirketler ile görüşmeyiniz. Görüştüğünüz andan itibaren karışıklık gözükecektir. Bu karışıklık sonunda ise hem cebinizden çok para çıkar. Hem de huzursuzluk ve başınızın ağrısı ile baş başa kalırsınız. Eşya depolama olarak hiç bir zaman firma arayışında ucuza kaçmamanızı tavsiye etmekle beraber kesinlikle yapmamanızı rica ediyoruz. Kartal evden eve nakliyat ricamızı emir olarak algılamamanızı da istiyoruz. Bu rica size imtiyaz edilmiş bir sözdür. Bizimle depolama yapmamanız kötü şirketlerle taşınacağınız anlamına gelmez. Başkası ile anlaşsanız bile sizin güzel bir şekilde taşınmanızı temenni ediyoruz. Saygılarımızla size iyi taşınmalar dileriz.

 

 

 

evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Kadiköy evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Göktürk evden eve nakliyat Ataşehir nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat Florya evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat Esenler evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Maslak evden eve nakliyat Bostancı evden eve nakliyat