Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılır

Eşya Depolama
Ekim 5, 2018

Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılır

Evden eve nakliyat sektöründe batı doğu farkı aslında pek yok ama iş eskiden bu farkı çok rahatlıkla görebiliyorduk. Bunu şu örneği vererek size anlatabilirim. İstanbul Diyarbakır  arası eviniz taşınacak 4500 tl anlaşabilirsiniz ama Diyarbakır istanbul arası geleceğiniz zaman bu fiyat 1000 tl hatta 1500 tl aşağı inerdi.

Nakliyat Nedir?

Bunda kasıt İstanbul büyük bir metropol ve buradan kolaylıkla yük bulabilirsiniz. Onun için fiyat olarak rahatlıkla bu fiyatları verebilirsiniz. Ama Doğuda tayin dönüşleri batıya göre 4 sene olunca haliyle taşıma işlemi talebine göre fiyatlar yarı yarıya kadar bile indiği olur.

Eşya depolama için tüm Türkiye genelinin toplamı neredeyse İstanbul kadar ancak var. Hal böyle olunca fiyatlarda İstanbul’dan çıkışlar İstanbul’a dönüşlere göre yüksek olması Arz talep döngüsü ile bağdaşmasına göre mantıklı oluyor.

Kartal evden eve nakliyat Evinizi en güzel taşıyacak firma şehirlerarası Nakliyat Yasinoğlu firması İstanbul’da bulunan bir firmadır. İstanbul başta olmak üzeri toplamda 61 şubesi vardır. Eviniz rahat taşınması yada iyi bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden böyle firmaları güvenebilirsiniz.

şehirler arası evden eve nakliyat alanında adından söz ettirdiği kadar Eşya Depolama hizmeti’de vermektedir. Özellikle yurt dışına çalışma yada devlet tarafından gönderilen memurların ortalama 2 sene eşyalarını muhafaza ediyorlar. Kentsel dönüşüm ile evlerini yeniliyenlerde aynı firmayı tercih ediyor.

Siz hizmet isterken yapmanız gereken 3 şey önce nasıl hizmet alacağınız nasıl bir firma ile çalışacağınız ve son olarak cebinizden kaç türk lirası çıkacağını hesaplamanız gerekir.

evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Kadiköy evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Göktürk evden eve nakliyat Ataşehir nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat Florya evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat Esenler evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Maslak evden eve nakliyat Bostancı evden eve nakliyat